WSTĘP

Mnich Motylasty
Witam w miejscu w którym czasami będę nudził w tematach różnych.
Miejsce to stanowi jeden z elementów Baterflajowego Świata i chciałbym by było łącznikiem pomiędzy mną, a obserwatorami tego co robię. 


W sposób takowy chcę dać innym możliwość ustosunkowania się do poczynań moich na kanwie zainteresowań, które mną szargają. Zdaję sobie sprawę, że treści których autorem jestem nie każdemu spodobać się mogą, starać się jednak będę nie obrażać nikogo i niczego w jakikolwiek sposób. Jeśli jednak w którymś momencie ktoś poczuję się urażony, czy też zniesmaczony, cóż zawsze może opuścić to miejsce, a o fakcie owym mnie powiadomić.
Baterflajowy Świat powstał dziesięć lat temu, cały czas go uzupełniam skupiając się jednak na jego wartości merytorycznej, stąd też aktualizacje tamtego miejsca do częstych nie należą. Staram się zamieszczać tam całe artykuły poświęcone konkretnym tematom i zagadnieniom.
Tutaj będę pisał, po prostu pisał pod wpływem chwili. Nie zawsze o modelarstwie, czy też fotografii, czasami ruszając inne tematy. Codzienne ( no prawie ) zmagania z moimi zainteresowaniami odzwierciedlane będą w tym miejscu, zaś artykuły stanowiące w swej treści znajdą miejsce w miejscu dla nich należnym, czyli w Baterflajowym Świecie 
Każda aktualizacja Baterflajowego Świata będzie tu i tam sygnalizowana.
Pragnę tez nadmienić iż uruchomiłem FanPejdż :) swych poczynań.
Zdaje sobie sprawę o tymczasowym braku spójności wszystkiego, mam jednak nadzieję, ze z biegiem czasu uda mi się połączyć wszystko w jedną całość.


Jak widać górna belka stanowi pewne menu, gdzie ;

  • GŁÓWNA  - to kolejne wpisy typowo blogowe
  • WSTĘP - właśnie tu jesteś
  • MODELE RC - krótki opis, foty i odsyłacze do pełnej dokumentacji moich modeli, których z biegiem czasu przybywa
  • MODEL 1:35 - generalnie modele plastikowe, jak na ten moment głównie czołgi i inne tanki
  • SZPILKI RC -  a co nie wolno, lubię kobiety w szpilkach :)
  • ZRYTY PALNIK - tutaj miejsce dla mojego psychiatry
  • JA W MODELMOTOR - odsyłacz do moich artykułów na stronie firmy MODELMOTOR z Poznania
  • KONTAKT - jak chcesz pogadać, coś napisać, to tu jest stosowne miejsce

Menu to pewnie co jakiś czas będzie się zmieniało.

Totalnie zryty palnik, "ty masz totalnie zryty palnik" - tak mnie onegdaj znajomy określił przy jakiejś rozmowie, nie wiem o co mu biegało tak do końca, ale stwierdzenie to bardzo mi się spodobało. Może chodziło mu o to, że przeszło czterdziestoletni facet, zamiast po pracy ubrać kapcie, pobawić się z synem i następnie jak debil wpatrywać  w telewizor, woli strugać samolociki, kleić tanki, biegać z aparatem. Każdy po sobie coś pozostawi, niektórzy wspomnienia, inni żal, a większość trochę g,,, i dwie daty na nagrobku. Ja chcę po sobie pozostawić trochę .... planów modeli, trochę radości maniakom mnie podobnym. Napawa mnie dumą, że moje konstrukcje latają po świecie, że młodzież zamiast chlać piwo i mamroty buduje samoloty, rozwija swe zainteresowania i czasami znajduje jakąś tam swoja drogę w życiu.
Wszystkie treści zarówno w formie pisanej jak i fotograficznej są mojego autorstwa, kopiowanie ich i wykorzystywanie w niecnych celach bez jakiejkolwiek zgody z mojej strony uważam za czystej miary sqr.....wysyństwo i tak to będę nazywał. Miejsce to jest dla mnie eksperymentem, co z niego wypali sam nie wiem, ufny jednak jestem, że nic złego. 
Na obecnym etapie postów nie moderuję i mam nadzieję, ze nie będę musiał, wszak każdy jakąś tam kulturę ze sobą i za sobą nosi, ale ostrzegam, że wszelkiej maści treści obraźliwe, treści ogólnie pojęte za nie właściwe, nie smaczne, etc natychmiast będę kasował, piętnował czy jak tam zwał.

Moja odezwa do młodych adeptów modelarstwa.

Zapraszam serdecznie do zaglądania, zapraszam też do wyrażania i odnoszenia się.


W szacunku należnym tkwiąc.

Motylasty
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz